Які болі при виборі фаркопа можуть спантеличити покупця перед купівлею причіпного пристрою (фаркопа)?
За потреби вибору причіпного пристрою (фаркопа) потенційні покупці автовласники зазвичай стикаються з кількома питаннями та розглядають основні моменти. Ці питання ми сформували спираючись на свій великий досвід маючи справу з фаркопами починаючи з 2009 року.
1. Сумісність причіпного пристрою з автомобілем:
Дуже важливо підтвердити, що обраний зчіпний пристрій сумісний з конкретною маркою і моделлю автомобіля. Виробники фаркопів, які себе поважають, завжди вказують у своїх каталогах, для якої конкретно моделі, марки, кузова, років випуску, особливостей вихлопної системи, наявності ГБО та інших параметрів автомобіля підійде той чи інший фаркоп. Тому здобувачеві ми завжди рекомендуємо перед тим як купити фаркоп, звернутися за консультацією до фахівців, щоб уникнути помилок надалі.
2. Вагове навантаження. Допустимі параметри вертикального і тягового навантаження рекомендовані для транспортування:
Покупці зацікавлені в максимальному ваговому навантаженні фаркопа, щоб переконатися, що він здатний витримати вагу причепа або вантажу, який їм потрібно перевозити. Більшість виробників чітко прописують параметри для своїх фаркопів. Ці значення вказуються виробником на спеціальних шильдиках, які найчастіше кріпляться до підрозетної планки фаркопа, або на наліпках, що клеяться на підрозетну планку або на саму раму фаркопа в доступній видимості.
Обираючи фаркоп, Ви приблизно уявляєте для яких потреб він Вам необхідний, тож для прикладу, якщо Ви збираєтесь возити платформи для велосипедів, то слід звернути увагу на вертикальне навантаження на гак, якщо Ви бажаєте перевозити вантажі на причепі, то тут важливішим буде тягове горизонтальне навантаження.
3. Тип фаркопа для автомобіля за зняттям гака:
Існує кілька типів фаркопів, основними вважаються: суцільнозварні фаркопи, умовноз'ємні, швидкоз'ємні під квадрат приймач, торцевого типу, під кільце, напівавтоматичні, автоматичні фаркопи та найдорожчі - електричні фаркопи з автоматичним висуненням гака. Покупці можуть розглядати різні варіанти залежно від своїх потреб, виробника та цінової політики.
4. Використовувані матеріали під час виготовлення фаркопів:
Якість матеріалів фаркопа впливає на його міцність і стійкість до впливу навколишнього середовища. Здебільшого для рами фаркопа використовують профілі труб із квадратним, прямокутним або круглим перетином, товщиною 5 мм. Для бічних кронштейнів і кронштейнів, що тримають гак або механізм фаркопа, використовується сталь з товщиною 6-10 мм. Важливо звернути увагу на покриття фаркопа, найчастіше це порошкове полімерне покриття, і практично всі виробники проводять обробку перед нанесенням порошку (ґрунтовка, обробка реагентами або дробоструминний метод). Також є виробники, які використовують оцинкування самих гаків, але є і повністю оцинковані фаркопи. Метизи для кріплення фаркопа і гака повинні бути обов'язково високої якості з міцністю не нижче 8,8.
5. Встановлення та обслуговування фаркопа:
Питання стосується складності встановлення фаркопа на автомобіль і можливості його подальшого обслуговування. Хотілося б роздобути фаркоп, який легко встановлюється і не потребує будь-якого обслуговування, але, на жаль, не все так просто. Є, звісно, фаркопи, які можна поставити і самому, там під час встановлення не потрібно знімати бампер і виконувати його підрізування, та й підключення просто до задніх стопів. Але з досвіду таких варіантів менше, особливо на нових свіжих авто. Найчастіше під час встановлення потрібно знімати бампер і доволі часто виконувати його підрізання, а з проводкою все набагато складніше, і однозначно рекомендується допомога професіоналів зі встановлення фаркопа.
Висновок правильності вибору фаркопа
У потенційних покупців фаркопів можуть виникнути різні хвилювання і переживання. І сумісність причіпного пристрою з конкретною моделлю автомобіля, його сумісність з вашим додатковим обладнанням. Чи правильним буде зчеплення кулі фаркопа з причепом, чи для встановлення знадобляться модифікації. Хвилювання про те, чи достатньо міцний зчіпний пристрій, щоб буксирувати вантажі без шкоди для автомобіля під час руху. Ціна фаркопа також не останній фактор при розгляді питання про покупку. Покупець може вагатися перед інвестуванням у фаркоп через співвідношення ціни-якості та довговічності зчіпного пристрою.
Розуміння цих загальних питань стає ключовою роллю для продавців фаркопів, для забезпечення впевненості та експертності у відповідях на всі запити клієнтів під час вибору зчіпного пристрою. Наш інтернет магазин пропонує мабуть найбільший вибір фаркопів в Україні. від виробників Європи та України. Звернувшись цілодобово до наших фахівців Ви отримаєте повні відповіді на всі Ваші запитання, менеджери допоможуть Вам зробити правильний вибір і купити фаркоп, що максимально відповідає Вашим потребам.